Pokemon: Kroniki Arceusa zapowiedziane. Seria trafi na platformę Netflix

Pokemon: Kroniki Arceusa zapowiedziane. Seria trafi na platformę Netflix10.08.2022 13:24
Pokémon: Kroniki Arceusa
Pokémon: Kroniki Arceusa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Pokemon: Kroniki Arceusa to specjalna animowana seria, która jest inspirowana popularną grą Pokemon Legends: Arceus. Prezentacja odbędzie się w sierpniu, a chwilę później seria trafi na platformę Netflix.

Zapowiedź nowej serii

Pokemon: Kroniki Arceusa to zupełnie nowa, animowana seria, która czerpie inspiracje z popularnej gry Pokemon Legends: Arceus i będzie przedstawiać przygody Asha, Pikachu oraz ich przyjaciół. Anglojęzyczna wersja zostanie zaprezentowana jeszcze w tym miesiącu.

Pokemon: Kroniki Arceusa - niebawem prezentacja

Pokemon: Kroniki Arceusa, w wersji anglojęzycznej, zostaną zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 19 sierpnia. Pokaz odbędzie się w Londynie podczas Mistrzostw Świata Pokemon 2022. Jeśli ktoś jest zainteresowany uczestnictwem w tym wydarzeniu, to musi liczyć się z tym, że obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Chodzi oczywiście o dostępność miejsc.

Pokemon: Kroniki Arceusa na platformie Netflix

Pokemon: Kroniki Arceusa będzie można obejrzeć rzecz jasna w innych miejscach i okolicznościach. Seria będzie bowiem dostępna na platformie Netflix (na wyłączność!) od 23 września 2022 r. Korzystając z okazji warto przypomnieć o zbliżającym się finale corocznego wydarzenia Pokemon Go Fest, który jest przewidziany na 27 sierpnia.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)