Plotka: Pokaz Elden Ring przesunięty przez wyciek

Elden Ring
Elden Ring
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

10.03.2021 16:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie lubimy przecieków. Teraz chyba nawet jeszcze bardziej niż dotychczas. Okazuje się bowiem, że wyciek mógł wpłynąć na prezentację "Elden Ring", a dokładniej na jej odroczenie.

O pokazie "Elden Ring" i ogłoszenia daty premiery plotkuje się od dawna. Z tych najświeższych wynikało, że zapowiedź gry mieliśmy zobaczyć jeszcze w pierwszym kwartale 2021. Plany pokrzyżować miał wyciek, to którego doszło na początku marca.

Przypomnijmy, do sieci trafił krótki klip w fatalnej jakości. Zawarte w nim fragmenty miały pokazywać urywki rozgrywki, czyli coś na co czekamy szczególnie mocno. Jeff Grubb, redaktor VentureBeat twierdzi, że wyciek opóźni jakąkolwiek prezentację "Elden Ring". Dziennikarz nie wyklucza, że na nowości będziemy musieli poczekać aż do wirtualnego E3. Czyli do czerwca.

Jednym z powodów mają być poszukiwania źródła przecieki, które miało przedsięwziąć Bandai Namco, wydawca gry.

W Polygamii mamy żelazną zasadę i nie publikujemy tego rodzaju treści. Po cichu liczyliśmy na oficjalny komentarz wydawcy. Albo prezentację fragmentu, który trafił do sieci. Nie doczekaliśmy się i teraz nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Ale przy grach From Software cierpliwość jest przecież najważniejsza.

Przypomnijmy "Elden Ring" ma być współpracy From Software t z Georgem R. R. Martinem, twórcą "Gry o Tron". W 2019 r. zobaczyliśmy zwiastun, a potem zapadła cisza.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)