[Plotka]Konsumencka wersja PlayStation 5 na pierwszym zdjęciu?

Strona główna[Plotka]Konsumencka wersja PlayStation 5 na pierwszym zdjęciu?
22.06.2020 09:22
[Plotka]Konsumencka wersja PlayStation 5 na pierwszym zdjęciu?
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Oczywiście, jest to zdjęcie nieoficjalne.

bESjSWeZ

Zdecydowanie czuć, że nowa generacja zbliża się wielkimi krokami, bowiem wchodzimy oto w kolejny etap tego, jakie informacje o nowych konsolach można zacząć znajdować w Internecie. Przeszliśmy przez nieoficjalne zdjęcia PlayStation 5 w wersji dla deweloperów, po prezentację wyglądu Xboksa Series X czy wreszcie (coś z ostatnich newsów) ujawnienie wyglądy nowej konsoli Sony.

327382655589176121

Były to jednak wymuskane grafiki, a nie prezentacja konsoli w warunkach bojowych, ale zmieniło się to w zeszły piątek, gdy sieć obiegło zdjęcie pracowników działu technologicznego Sony, na którym jeden z nich trzyma PlayStation 5, a jak twierdzi zweryfikowany użytkownik ResetEry o ksywce "FMMuz", jest to szef działu inżynierii sprzętu. Sama fotografia została opublikowana przez forumowicza posługującego się pseudonimem "nolifebr", jednak nie dodał on żadnego wyjaśnienia czy słowa komentarza. Nie podano również źródła, co rzecz jasna wzbudza najwięcej wątpliwości.

327382655589307193

Część graczy zauważyła również, że konsola trzymana przez pracownika działu technologicznego nie wygląda tak, jak ta, którą pokazano nam prawie dwa tygodnie temu. Brak charakterystycznych krzywizn może wynikać z oświetlenia czy kąta, pod jakim zostało wykonane zdjęcie, ale przede wszystkim zwrócono uwagę na to, że wszyscy trzej pracownicy mają kamizelki Sony, a w tle widać innych pracowników działu technologicznego, co ma przemawiać za autentycznością fotografii.

bESjSWfb

Do dyskusji włączył się również menager społeczności wydawnictwa 505 Games Lucas Liaskos (ksywka PadPoet), który "ma swoje powody, by wierzyć, że zdjęcie jest prawdziwe". Jak się łatwo domyślić, nie oznacza to absolutnie nic, bowiem dopóki Sony nie potwierdzi tego typu doniesień, to my, prości gracze, za wiele z tym nie zrobimy.

Następnym krokiem wydaje się ujawnienie oficjalnej ceny nowych konsol, a według analityków z branży Xbox Series X może być nawet o 100 dolarów tańsze od PlayStation 5, przy założeniu, że sprzęt od Sony będzie kosztował 500 dolarów.

Bartek Witoszka

Udostępnij:
bESjSWfl
Komentarze (0)
bESjSWfX