Plotka: Crysis w battle royale i z kolejnymi odświeżonymi częściami

Plotka: Crysis w battle royale i z kolejnymi odświeżonymi częściami

crysis
crysis
Źródło zdjęć: © Crytek
Adam Bednarek
03.11.2020 13:29, aktualizacja: 01.03.2022 14:37

Crytek przecieka, a my dzięki temu dowiadujemy się o kolejnych możliwych projektach twórców serii Crysis. Póki co na nic specjalnie oryginalnego się nie zanosi, ale i tak będzie ciekawie.

Moda na battle royale została zauważona w Cryteku. Z dokumentów firmy, które trafiły do sieci, wynika, że studio ma bądź miało w planach "Crysis: Next". Czyli darmową produkcję z popularnego gatunku, w której rywalizować miałoby ze sobą setka graczy. 

O ile przy okazji "Vampire: The Masquerade" wielu kręciło nosem na przeniesienie Świata Morku w ramy battle royale, tak wydaje mi się, że akurat uniwersum "Crysisa" idealnie nadaje się na takie potyczki. 

To samo źródło donosi, że Crytek nie chciało przestać na "Crysis: Remastered". Druga część miała zostać odświeżona jeszcze w tym roku, zaś trójka już w 2021. W okolicach wiosny miała wyjść z kolei cała kolekcja. 

W międzyczasie musiało dojść do opóźnienia. Wyciek sugerował, że jedynka planowana była na luty 2020 roku, a jak wiemy do premiery doszło dopiero niedawno. Co za tym idzie, najprawdopodobniej przesunięte musiały być też pozostałe premiery. 

Zapewne za opóźnienie winę ponoszą problemy z odrestaurowaniem pierwszego "Crysisa". Mimo przesunięcia, kolejne odświeżone części serii pozostają być kwestią czasu - a przynajmniej to sugeruje wyciek. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)