Miał być zremasterowany Crysis, jest kryzys

Miał być zremasterowany Crysis, jest kryzys

Miał być zremasterowany Crysis, jest kryzys
02.07.2020 10:46

"Crysis Remastered" będzie, nie wiadomo tylko kiedy. Poza tym, że lada moment na Switchu.

Pamiętacie, jak pisałem we wtorek o zapowiedzianej prezentacji zremasterowanego "Crysisa"? Tej, na której mieliśmy zobaczyć fragment rozgrywki? Crytek postanowił ją odwołać. Powodem, wedle samych twórców, miały być mieszane opinie na temat zwiastuna, który wyciekł w sklepie Microsftu.

Efekt jest taki, że premiera zwiastuna zostaje przesunięta, choć nie wiadomo na kiedy. Mało tego. "Crysis Remastered" miał ukazać się - nieoficjalnie - 23 lipca, ale Crytek potrzebuje więcej czasu, żeby sprostać wymaganiom graczy i postanowił odroczyć premierę samej gry o kilka tygodni. Konkretnej daty niestety brak.

Bez zmian pozostaje natomiast debiut "Crysisa" na Nintendo Switch. Gra trafi na konsolę 23 lipca i doczekała się zwiastuna.

https://youtu.be/XKbsJgnYbQk

Twórcy nie zamierzają marnować czasu. Podobno wczytali się w uwagi graczy i chcą wykorzystać szansę na doszlifowanie produkcji, nad którą główne prace zostały zakończone. Przypomnijmy, remaster szykowany jest na pecety i obecną generację konsol.

Jak wypada nowy "Crysis" w porównaniu ze "starym"? Tu z pomocą przychodzą internauci, którzy zestawili obrazki z oryginału i "wyciekniętego" zwiastuna. Efekty poniżej.

Czy jest tu na co narzekać? Zostawimy to waszej ocenie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)