Zmien skórke
Logo Polygamii

Playstation Studios. Ekskluzywne tytuły na PS5 będą miały nowe intro

Konsoli nie ma, jest kolejne logo

Klip przywodzi (a może jest dokładną kopią?) logo Marvela znanego z kinowych produkcji giganta, gdzie przewijają bohaterowie znani z całego uniwersum. Sony poszło podobnym tropem i na krótkim klipie pojawiają się postaci z gier:  Uncharted 4, LittleBigPlanet, God of War, Ratchet & Clank, Horizon: Zero Dawn i The Last of Us.

Całość trwa 17 sekund i będzie pojawiać się przed tytułami przygotowanymi z myślą o PlayStation 5.

– W ciągu ostatnich kilku lat – a nawet ostatniej dekady – siła tytułów pochodzących z naszych studiów była silniejsza niż kiedykolwiek. Zastanawialiśmy się, jak zjednoczyć wszystkie te wspaniałe gry pod jedną marą. Tak powstało PlayStation Studios – tłumaczy Eric Lempel, starszy wiceprezes i szef marketingu globalnego w Sony Interactive Entertainment na łamach Gamesindustry.biz. – Klip, który zaprezentowaliśmy zawiera kilka tytułów. Ale z czasem pojawią się nowe gry, poszerzające nasze uniwersum.

Trop z logiem Marvela podjął również sam Lempel, który przyznał, że wszyscy w Sony są fanami Marvela, a jedna z największych gier na PS4 to Spider-Man. Przyznał również, że klipu nie należy spodziewać się przy okazji premier gier The Last of Us Part II oraz Ghost of Tsushima.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Ciepło się na sercu robi widząc poprawne użycie wyrazu ekskluzywny 🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry