Pierwszy dodatek do Shadow of the Tomb Raider będzie miał tryb kooperacyjny

Pierwszy dodatek do Shadow of the Tomb Raider będzie miał tryb kooperacyjny
Joanna Pamięta - Borkowska

26.09.2018 16:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

I pojawi się już w październiku.

Wczorajszy epizod Inside Xbox poświęcony był w dużej mierze Forzy 4 (przy okazji polecam recenzję Adama), ale nie zabrakło też wzmianki o innych grach, tytułach w ramach Game Passa itd.

W pewnym momencie pojawił się też króciuteńki wywiad z Richem Briggiem na temat Shadow of the Tomb Raider. Poniżej znajduje się fragment poświęcony pierwszemu dodatkowi (tutaj znajdziecie recenzję Krzyśka):

Rich Brigg uchylił rąbka tajemnicy odnośnie do DLC zatytułowanego "The Forge". Poznamy w nim historię Abby, a dokładniej - jej matki, która zostawiła dziewczynie mapę. Przygodę Abby i Lary trzeba jednak przejść wspólnie ze znajomym, bowiem jest ona nastawiona na kooperację. Przypomina mi to doskonałą gierkę Lara Croft and the Guardian of Light, wprawdzie osadzoną w zupełnie innym środowisku niż to znane z "dużych Tomb Raiderów", ale wcale nie mniej wciągającą.

Dodatków dostaniemy aż 7 (ostatni wyjdzie w kwietniu 2019 roku), a pierwszy pojawi się w październiku na PS4, Xboxa i na PC. Każdy epizod poświęcony będzie innemu grobowcowi, a poza tym zawierać ma nowe wyzwania, przedmioty, umiejętności (nastawione na skradanie się) i misje poboczne.

A tutaj znajduje się nagranie całego epizodu Inside Xbox. O Tomb Raiderze mowa jest w 1:04:10.

Inside Xbox: Forza Horizon 4 Special

Nie wiadomo jeszcze, jakiego rodzaju będzie to kooperacja - tylko online? A może na dzielonym ekranie? Cóż, jako że październik za rogiem, niedługo zostanie ujawnione więcej informacji na ten temat.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)