Pierwsze pamiętniki dewelopera z Mass Effect 2 ujawniają jedno z zakończeń

Pierwsze pamiętniki dewelopera z Mass Effect 2 ujawniają jedno z zakończeń

Pierwsze pamiętniki dewelopera z Mass Effect 2 ujawniają jedno z zakończeń
marcindmjqtx
10.07.2009 10:08, aktualizacja: 15.01.2016 14:03

Pierwsze pamiętniki dewelopera z Mass Effect 2 przekazują nam informacje zaprezentowane na E3. Naszą relację z pokazu możecie znaleźć tutaj, zaś sam materiał w rozszerzeniu.

Video Games | Mass Effect 2 | Exclusive Reveal Dev DiaryXBox 360 | Playstation 3 | Nintendo WiiO zarysie fabuły już pisaliśmy - w galaktyce zaczynają znikać ludzie, w związku z tym Shephard, który jak się okazuje - żyje - zostaje wysłany by to zbadać. Wszyscy uważają, że jest to misja samobójcza.

Poza tym, po raz kolejny dowiadujemy się o nowym, lepszym systemie walki, w którym będziemy mogli używać systemu osłon i wydawać członkom drużyny niezależne rozkazy. Pojawią się nowe moce bioniczne, ciężkie bronie i lepsza fizyka.

Nową rzeczą jest prezentacja eksploracji kosmosu. Pada stwierdzenie, iż będziemy spalać paliwo i skanować planety w poszukiwaniu miejsca do lądowania. Mamy też  doświadczyć niezapomnianych momentów na każdej z nich.

Mass Effect 2 zapowiada się świetnie i nie mogę się doczekać, aż zagram w ten tytuł. Zwłaszcza, że czeka na mnie już tam mały prezent za skończenie Mass Effect Galaxy.

PS Wcześniej nie przekazywaliśmy informacji o zniszczeniu Normandii i śmierci Shepharda chcąc uniknąć spoilerów. Jak widać niesłusznie.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)