Parada hitów dołącza do Xbox Game Pass

Parada hitów dołącza do Xbox Game Pass

Parada hitów dołącza do Xbox Game Pass
Adam Bednarek
16.03.2021 18:14

I te od dużych wydawców, i te niezależne. I te głośne, i te mniejsze, ale z gatunku "fajne, zawsze chciałem sprawdzić". Nowy rzut w Xbox Game Pass powinien ucieszyć każdego, bo jest treściwie i różnorodnie.

O największej grze już wiemy - to polskie "Outriders" od People Can Fly, które do Xbox Game Pass trafi już w dniu swojej premiery. Ale zbliżające się do usługi produkcje to nie tylko rodzimy tytuł. 

Szczegóły zdradził Microsoft, który ujawnił, jakie gry już wkrótce będą dostępne w ramach Xbox Game Pass. Lista imponuje.

- Outriders (01.04)

- Undertale (już jest)

- Yakuza 6 (18.03)

- Narita Boy (30.03)

- Empire of Sin (18.03)

- Star Wars Squadrons (18.03)

- Octopath Traveler (25.03)

- Genesis Noir (25.03)

- NieR Automata (18.03)

- Torchlight III (18.03)

- Pillars of Eternity II: Deadfire (25.03)

- Supra Land (25.03)

Mamy niezależne perełki ("Undertale"!) czy gry od większych wydawców, jak "Star Wars Squadrons". To zresztą idealna produkcja do takich usług jak Xbox Game Pass czy PlayStation Plus. Mimo niższej niż premierowe gry EA ceny i tak nie wszyscy mogli być pewni, czy to gra dla nich. Dominik chwalił, więc teraz opłacający abonament będą mogli sprawdzić, w czym rzecz. 

Na pewno swoich fanów znajdzie "Pillars of Eternity II: Deadfire", "NieR", "Yakuza 6" czy "Empire of Sin" - gangsterskich produkcji nie jest znowu aż tak dużo, a tu mamy do czynienia z ciekawym, bo strategicznym podejściem.  Mimo że "za darmo", raczej odradzam "Torchlight III" - nieciekawe, nudne i po prostu nie warte waszego czasu. Ale skoro już jest i się nie płaci, pewnie i tak niektórzy sprawdzą.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)