Pad do PS5 kryje w sobie ciekawy detal. DualSense ze ściąganym przednim panelem

Strona głównaPad do PS5 kryje w sobie ciekawy detal. DualSense ze ściąganym przednim panelem
03.11.2020 16:49
Zdejmowany panel kontrolera do PS5
Zdejmowany panel kontrolera do PS5
Źródło zdjęć: © YouTube.com

W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy z bliska zobaczyć kilka dodatkowych szczegółów dotyczących pada do konsoli PlayStation 5. Jak się okazuje, DualSense ma zdejmowane elementy, co oznacza, że Sony mogło przewidzieć dla niego wymienne "obudowy".

bErbMGXp

Krótko po tym, jak Sony poinformowało, że zakazuje sprzedaży "nieoficjalnych" paneli do PS5, okazuje się, że DualSense również posiada wymienne elementy. Na wideo udostępnionym przez jednego z użytkowników YouTube’a, widać, że przedni panel można bez większych trudności ściągnąć. 

Czy może to oznaczać, że doczekamy się wymiennych elementów, które pozwolą nam spersonalizować wygląd pada do PS5? To się jeszcze okaże, jednak podobnie, jak w przypadku wymiennych paneli konsoli, Sony raczej nie zezwoli na sprzedaż nielicencjonowanych gadżetów. 

Wciąż pozostaje możliwość sprzedaży naklejek, które urozmaicą wygląd zarówno konsoli, jak i pada. W sieci nie trudno już nawet o ich oferty, mimo że nowa konsola jeszcze nie zadebiutowała w sklepach. 

bErbMGXr

Materiał, na którym widać zdejmowany przedni panel kontrolera DualSense możecie zobaczyć poniżej. Twórca dodatkowo opowiada o innych detalach, których na pierwszy rzut oka nie widać na zdjęciach nowego pada. O części z nich opowiadał już Paweł, porównując nowe kontrolery konsol Microsoftu i Sony. Jednak youtuber zwraca również uwagę na to, że gałki analogowe mają ten sam rozmiar, co w DualShocku 4, co oznacza, że nakładki, których używaliście, mogą również pasować do nowego pada.  

Did you know the PS5 DualSense controller can do this?

bErbMGYn