Otwarto nowy sklep z kartami Pokemon. To największy i najlepszy na świecie

Strona głównaOtwarto nowy sklep z kartami Pokemon. To największy i najlepszy na świecie
12.09.2021 18:48
Otwarto nowy sklep z kartami Pokemon. To największy i najlepszy na świecie
Źródło zdjęć: © atpress.ne.jp

Pokémon Trading Card Game to fenomen na skalę światową. Za najrzadsze egzemplarze kart trzeba dziś zapłacić od setek tysięcy, do nawet milionów złotych. A najlepsze jest to, że temu szaleństwu nie ma końca. Niedawno otwarto największy sklep z kartami Pokemon na świecie.

bEEIssqd

Tego lata w Akihabarze, słynącej z miłości do anime i gier wideo dzielnicy Tokio, otwarto sklep Pokémon Card Hareruya 2. Jego założyciele twierdzą, że jest to nie tylko największy, a właściwie najlepiej zaopatrzony sklep na świecie, ale też posiada najbardziej kompetentnych sprzedawców kart. Dodatkowo, Hareruya prowadzi także skup, więc klienci mogą odsprzedać swoją talię, o ile będzie wystarczająco interesująca. Raczej nie pojawią się tam takie rarytasy, jak Charizard, którego sprzedano za ponad milion złotych.

W Pokémon Card Hareruya 2 znajdziemy także sekcję dla graczy. Znajduje się w niej aż 88 miejsc siedzących, gdzie fani mogą wspólnie zagrać, lub zwyczajnie wymieniać się kartami czy wiedzą. Miejsca jest tam całkiem sporo, bo cały sklep obejmuje aż pięć pięter.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
Źródło zdjęć: © atpress.ne.jp
[1/3]

Jak podaje Kotaku, marka Hareruya wyrobiła sobie markę nie dzięki Pokemonom, ale poprzez inną grę karcianą. Chodzi oczywiście o Magic: The Gathering. Sieć sklepów jest całkiem spora, a znajdziemy je nie tylko w Tokio, ale też w Osace, Nagoi, Sendai i Jokohamie. W przeciwieństwie do pozostałych, nowy lokal jest całkowicie przeznaczony dla fanów Pokémon Trading Card Game.

bEEIssqf
Pudełko kart Pokemon sprzedane. Cena? 1,5 miliona złotych
Pudełko kart Pokemon sprzedane. Cena? 1,5 miliona złotych
bEEIssrb