Nowy Wiedźmin już w wakacje. Ale nie ten, na którego wszyscy czekamy

Nie Wiedźmin 4, nie nowy sezon serialu z Netfliksa, a The Witcher: Monster Slayer, czyli tak trochę odpowiedź CD Projektu na Pokemon GO.

Wiedźmin 3
Wiedźmin 3
Źródło zdjęć: © CD Projekt Red
Barnaba Siegel

"The Witcher: Monster Slayer" to wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość gra, zdecydowanie mocno inspirowana "Pokemon GO". A więc ulice naszego miejsca zamieszkania to mapa w grze, a na niej m.in. szukamy potworów i próbujemy je pokonać.

Zapowiedziana w sierpniu 2020 roku gra ma ustaloną datę premiery na tegoroczne lato na smartfony z Androidem. Od marca trwają jej testy, bo tzw. soft launch wystartował w Australii. A jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do grona testujących, i to baz zabawy w VPN-y czy grzebanie w plikach, może już teraz się zarejestrować.

Ale skoro na Antypodach już grają, to można przyjrzeć się, jak wygląda rozgrywka. A ta, cóż, no bardzo przypomina "Pokemon GO" i drugą produkcję studia Niantic, czyli "Harry Potter: Wizards Unite". Zwłaszcza ruchy różdżką z tej drugiej kojarzą mi się z machaniem mieczem i rzucaniem znaków w "The Witcher: Monster Slayer".

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiedźminrzeczywistość rozszerzonapokemon go

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.