Nowy tryb w God of War Ragnarok? PETA domaga się gruntownych zmian

Nowy tryb w God of War Ragnarok? PETA domaga się gruntownych zmian21.11.2022 09:43
God of War Ragnarok
God of War Ragnarok
Źródło zdjęć: © Polygamia

PETA nieustannie monitoruje najnowsze trendy w grach. Tym razem padło na God of War Ragnarok. Międzynarodowa organizacja domaga się, by Sony wprowadziło nowy tryb rozgrywki. Gracze nie będą zachwyceni tym pomysłem.

Branża gier na celowniku PETA

O międzynarodowej organizacji PETA słyszał chyba każdy, a gracze nie stanowią wyjątku. Okazuje się, że aktywiści bacznie obserwują poczynania branży gier komputerowych. Przykładów nie trzeba daleko szukać – wystarczy przypomnieć o kontrowersyjnej mini-grze z Far Cry 6 czy Farming Simulator 17 .

PETA kontra Kratos

Teraz do tego grona dołącza God of War Ragnarok. Przedstawiciele organizacji opublikowali specjalny apel w mediach społecznościowych i trzeba przyznać, że może on nieco zdenerwować graczy. PETA proponuje nowy tryb, a przy okazji umieszcza fragment z rozgrywki, który nieco trąci spoilerem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Specjalny tryb w nowym God of War

O co dokładnie chodzi? PETA domaga się utworzenia specjalnego trybu ("tryb PETA"), który to przeprowadzi gracza przez God of War Ragnarok w taki sposób, że nie będzie mógł krzywdzić wirtualnych zwierząt. Najprawdopodobniej na samych pomysłach się skończy, bowiem tu bardziej chodzi o zwrócenie uwagi na problem, a tak się składa, że Ragnarok bije aktualnie rekordy popularności.

Dla wielu jest to gra roku

O sile tego tytułu świadczą recenzje, jednak warto dodać, że premiera gry była nieco problematyczna dla polskich graczy. Szybko okazało się, że fizyczna wersja gry na PlayStation 4 i PlayStation 5 nie zawiera polskiego dubbingu. Tak szybko, jak problem zauważono, tak sprawnie Sony się z nim uporało.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)