God of War Ragnarok. Polski dubbing już dostępny na PS4 i PS5

God of War Ragnarok. Polski dubbing już dostępny na PS4 i PS5

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.11.2022 09:14

Sony zamyka dość problematyczną kwestię, jaką był polski dubbing, a w zasadzie jego brak, w wersji pudełkowej na PlayStation 4 i PlayStation 5. Kolejna aktualizacja sprawia trafia do rąk graczy.

Premiera God of War Ragnarok ma dwa oblicza. Dzieło Santa Monica Studio otrzymuje niewiarygodnie wysokie oceny od recenzentów, a środowisko graczy nie szczędzi miłych słów pod adresem tej produkcji. Z drugiej strony nie obyło się bez problemów, co odczuli w szczególności posiadacze pudełkowej wersji gry.

Szybko okazało się, że najzwyczajniej brakuje polskiego dubbingu, co w konsekwencji rozwścieczyło wielu polskich graczy. Sony nie pozostało obojętne i reaguje na problem. 13 listopada problem został zażegnany na konsolach PlayStation 5. Teraz nadszedł czas na PlayStation 4.

Aktualizacja 2.02 wprowadza upragniony polski dubbing do pudełkowej wersji God of War Ragnarok na PlayStation 4. Sony również radzi, jak można uporać się z potencjalnymi problemami.

Dodano obsługę dźwięku w języku polskim dla graczy, którzy kupili grę na dysku w Polsce.

Uwaga: Upewnij się, że gra jest w pełni zainstalowana z płyty lub sieci i zaktualizowana do wersji 2.02 przed włączeniem języka polskiego w ustawieniach mowy.

Jeśli gra nie jest w pełni zainstalowana, nie będzie dźwięku ani napisów w oknie dialogowym w grze.

Aby to poprawić, zamknij aplikację i uruchom ją ponownie, gdy gra zostanie w pełni zainstalowana i instalacja łatki zostanie zakończona.

PlayStation Support

A więc pozostaje cieszyć się w pełni rozgrywką. Gdy robiliśmy przegląd przedpremierowych recenzji, to kwestia polskiego dubbingu nie umknęła uwadze poszczególnych redaktorów; jest solidnie

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)