Nowy trailer Resident Evil Village zwala z nóg. I nie tylko przez wampirzą panią

Nowy trailer Resident Evil Village zwala z nóg. I nie tylko przez wampirzą panią

Resident Evil Village
Resident Evil Village
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
Barnaba Siegel
16.04.2021 10:29

Akcja, akcja, akcja. I atmosfera, która mocno się zagęszcza i wychodzi daleko poza wiktoriańskie wnętrza. Są także nowe informacje o Resident Evil Village i wersjach demo.

Zacznijmy od trailera. "Podobno" w grze Ethan Winters walczy o przetrwanie i uratowanie porwanej córki, ale po obejrzeniu poniższego nagrania ciężko wywnioskować, co tu się w zasadzie dzieje. Emocji na pewno nie brakuje.

W pełną wersję "Resident Evil Village" zagramy już 7 maja 2020 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC i Google Stadii. Ale wcześniej będzie demo - z bardzo dziwnymi ograniczeniami.

Otóż posiadacze PlayStation 4 i 5 odpalą je 18 i 25 kwietnia. Nie pomiędzy tymi datami, ale w te dwa dni konkretnie (+ kilka godzin po północy). Bo wówczas Capcom odpala wydarzenie "8 Hours in Village". 18 kwietnia o 19:00 dostępne będzie demo poziomu "Village", a 25 - "Castle". W obu będziemy mogli spędzić po 30 minut.

Z kolei 2 maja o 2 w nocy demo wskoczy na pozostałe platformy i dostaniemy 60 minut łącznie na zwiedzanie obu lokacji. Wszystko jasne, prawda?

Za to w już pełnej wersji "Resident Evil Village", którą wszyscy odpalimy jednego dnia i bez ograniczeń, zobaczymy też tryb The Mercenaries. Czyli trudne, czasowe wyzwania, które będą dostępne po przejściu gry. Spotkamy w nim również handlarza Duke'a, który zaoferuje nam specjalne bronie i ulepszenia.

Resident Evil VIllage - na jakiej konsoli w 4K i 60FPS?

4K/60FPS, czyli dla wielu najważniejsza informacja dotycząca nowych gier. Gdzie zobaczymy takie połączenie? W skrócie - tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X, o ile wyłączymy ray tracing. Wyjątkiem jest Google Stadia, ale tam 4K jest skalowane.

Resident Evil Village
Resident Evil Village© Capcom
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)