Nie graliście jeszcze w odświeżone Diablo 2? Będzie ku temu okazja

Nie graliście jeszcze w odświeżone Diablo 2? Będzie ku temu okazja

Diablo 2
Diablo 2
15.12.2021 11:51

Diablo 2: Resurrected miało bardzo wyboisty początek, ale wiele wskazuje na to, że najgorsze produkcja ma już za sobą. Twórcy chcą się tym pochwalić, publikując obszerne demo.

Nowa wersja demonstracyjna Diablo 2: Resurrected jest już dostępna w Microsoft Store i można ją bezpłatnie pobierać na pecety oraz konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Jest oczywiście maleńki haczyk. Gra trafiła na serwery 14 grudnia i ma z nich zniknąć 19 grudnia. Trzeba się zatem spieszyć.

Pośpiechu nie będzie już w samym demie. Twórcy pozwolili graczom bowiem na trzy godziny swobodnej gry. Tyle czasu powinno wystarczy, żeby zdecydować się na ewentualny zakup.

Warto dodać, że Blizzard cały czas usprawnia Diablo 2: Resurrected, które borykało się początkowo z całą gamą problemów. Udręką było niekończące stanie w wirtualnej kolejce do rozgrywki wieloosobowej. Ten kłopot udało się już rozwiązać.

Obecnie twórcy skupiają się problemach z grafiką, skalowaniu trudności w grze offline oraz wprowadzeniu funkcji Nvidia DLSS. Wszystkie aktualizacje wprowadzane są sukcesywnie, a o wszystkim można przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Nie wiadomo czy i kiedy wersja demo trafi na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)