Netflix z darmową grą. To jedna z najlepszych produkcji 2022 roku

Netflix z darmową grą. To jedna z najlepszych produkcji 2022 roku

Netflix Games
Netflix Games
Źródło zdjęć: © Netflix
11.01.2023 12:41

Netflix udostępnił swoim abonamentom kolejną darmową grę, przeznaczoną na urządzenia z system iOS oraz Android. To jedna z ciekawszych produkcji minionego roku.

Platforma Netflix na dobre rozgościła się w szeroko pojętej branży gier i to nie tylko za sprawą serialowych ekranizacji. Abonenci otrzymują dostęp do biblioteki gier, których pobranie nie wiążę się z dodatkowymi kosztami. Na koszt firmy, a jakże.

Kilka miesięcy temu poznaliśmy garść statystyk, które wskazują, że Netflix Games nie cieszy się jakimś spektakularnym zainteresowaniem, więc podejmowane są działania, które sprawią, że trend się odwróci. Aktualizacja oferty wydaje się więc najlepszym rozwiązaniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kolejna darmowa gra od Netflixa to prawdziwy hit

Szerokim echem odbiła się wieść o tym, że Netflix udostępnia za darmo Immortality i tym razem też będzie głośno. Kolejna bezpłatna produkcja od Netflix Games to Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge. Produkcja była nominowana do tytułu "Najlepszej gry akcji 2022" w trakcie ceremonii The Game Awards 2022.

Nostalgiczny tytuł

To prosta i wciągająca gra, utrzymana w konwencji klasycznego beat 'em up. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge inspiruje się kultowymi tytułami sprzed lat: nostalgia będzie naszym towarzyszem od samego początku rozgrywki.

Oceny na Metacritic
Oceny na Metacritic© Metacritic

Jednym słowem jest to idealna odskocznia od ogromnych gier z otwartym światem, których przejście pochłania niekiedy kilkadziesiąt godzin.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)