[Aktualizacja] The Last of Us 2 z grywalną wersją na PAX East

[Aktualizacja] The Last of Us 2 z grywalną wersją na PAX East

[Aktualizacja] The Last of Us 2 z grywalną wersją na PAX East
Bartosz Witoszka
13.02.2020 18:00, aktualizacja: 20.02.2020 19:41

A do tego brak wersji na komputery osobiste i figurka Ellie od Dark Horse.

[Aktualizacja]

Ze względu na coraz więcej przypadków zachorowań na koronawirusa, Sony nie pojawi się tegorocznej odsłonie tych popularnych targów, o czym poinformowało na swoim blogu.

[Oryginalny wpis] Według pierwotnego planu, The Last of Us 2 powinno pojawić się w tym miesiącu, ale z chęci większego dopracowania gry, deweloperzy z Naughty Dog byli zmuszeni przełożyć premierę na 29 maja. O grze przez pewien czas było cicho, a twórcy skupiali się na dopieszczeniu wszystkich szczegółów, jednak wygląda na to, że ten okres mamy za sobą.

Na oficjalnej stronie studia pojawił się komunikat, z którego wynika, że premiera gry jest niezagrożona, a na tegorocznym PAX East (27 lutego – 1 marca) Naughty Dog pojawi się z grywalną wersją swojego najnowszego dziecka.

Z innych, równie ciekawych informacji – Arne Meyer, dyrektor odpowiadający za komunikację ze społecznością, zdementował wcześniejsze plotki, jakoby The Last of Us 2 zmierzało na komputery osobiste. Być może w przyszłości się to zmieni, ale na razie pozostaje nam zadowolić się tą informacją i zaopatrzyć się w PlayStation 4 lub PlayStation 4 Pro (o ile jesteście zainteresowani grą).

Do sprzedaży trafiła również 8-calowa figurka Ellie z maczetą od Dark Horse, której cenę ustalono na 100 dolarów bez jednego centa, a także plakaty z grafikami koncepcyjnymi, których koszt jest… zatrważająca. Najwięksi fani mogą też zamówić edycję kolekcjonerską gry z plecakiem (raptem 230 dolarów), bowiem po wielu miesiącach niebytu powróciła do sprzedaży. Niestety jest ona dostępna tylko dla mieszkańców Ameryki Północnej, więc nam pozostaje poprosić wujka ze Stanów albo odbyć małą wycieczkę (opcja zależy od tego, jak wielkimi fanami jesteście).

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)