Więcej informacji o The Last of Us 2 już wkrótce

Strona głównaWięcej informacji o The Last of Us 2 już wkrótce
10.09.2019 20:43
Więcej informacji o The Last of Us 2 już wkrótce
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka
bEhKlTUC

Prowadzący The Game Awards uchyla rąbka tajemnicy.

bEhKlTTV

Sony jak ognia unika na razie wypowiadania się o The Last of Us 2, ale i tak w Sieci co jakiś czas pojawiają się informacje dotyczące najnowszej produkcji Naughty Dog. Dwa tygodnie temu Tatiana pisała o wycieku informacji z zamkniętego pokazu zwiastuna, przygotowanego dla managerów będących na konferencji GameStop, a wczoraj na Twitterze Geoffa Keighleya pojawiła się informacja, że pod koniec września możemy spodziewać podobnego pokazu, ale zorganizowanego dla prasy.

24 września w Los Angeles Sony zaprezentuje przedstawicielom mediów z całego świata… no właśnie nie wiemy do końca, czego możemy się spodziewać, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to właśnie zwiastun i fragment rozgrywki. Tutaj warto przywołać też słowa przedstawicieli GameSpotu, zgodnie z którymi materiały dotyczące gry miały zostać pokazane szerszej publiczności “już niedługo”.

Możliwe, że mieli na myśli Paris Games Week, który odbędzie się na przełomie października i listopada, co w sumie nie byłoby takim dziwnym pomysłem. Zapowiedzi, które powstaną po wrześniowej konferencji rozgrzeją graczy, by ci byli gotowi na ogłoszenie daty premiery i solidną porcję materiałów.

bEhKlTTX

Oczywiście to tylko plotki i domysły, bo jak na razie nie wiemy nawet czy gra będzie miała swoją premierę po czy jeszcze przed debiutem PlayStation 5.

Bartek Witoszka

bEhKlTUT