Multiplayer w IL-2 Sturmovik oraz nowa data

Multiplayer w IL-2 Sturmovik oraz nowa data07.08.2009 14:44
Multiplayer w IL-2 Sturmovik oraz nowa data
marcindmjqtx

Autorzy IL-2 Sturmovik: Birds of Prey nie tylko postanowili przedstawić nam swoje pomysły na rozgrywkę wieloosobową w tym symulatorze zmagań lotniczych z II wojny światowej, ale także przesunęli nieco datę wydania gry. Co najlepsze, przesunęli do przodu i teraz grę mamy otrzymać czwartego września, a nie jak pierwotnie ustalono 15. Bardzo miła niespodzianka, ja natomiast zapraszam do zapoznania się z trybami gry dla wielu graczy.

AKTUALIZACJA: Mamy też polską okładkę gry, którą możecie podziwiać u góry.

Dog Fight

To w zasadzie klasyczny deathmatch, w którym każdy walczy z każdym. Po ustaleniu reguł rozgrywki ruszamy w powietrze, a wygrywa ten pilot, który strąci najwięcej maszyn w określonym limicie czasu, lub osiągnie limit punktowy przez zakończeniem wyznaczonego okresu.

Team Dog Fight

Tak jak powyżej, ale tu zdobywamy punkty dla drużyny, w której latamy.

Strike

To tryb przypominający zdobywanie wrogiej bazy przeciwnika w grach FPS. Tutaj musimy nie tylko chronić własne instalacje naziemne, ale także niszczyć miasta przeciwnika. Za obiekty na ziemi otrzymujemy więcej punktów, więc to na nich należy się skupiać.

Capture The Airfield

To zabawa w przejmowanie jak największej liczby lotnisk. Gdy zaczynamy rozgrywkę wszystkie pasy startowe są neutralne. Naszym zadaniem będzie opanowanie przestrzeni powietrznej nad lotniskiem, a następnie wylądowanie na nim. Punkty otrzymujemy, gdy samolot jest na ziemi, tym więcej, im dłużej pozostanie niezniszczony przez przeciwnika.

Zwłaszcza ostatni tryb zapowiada się bardzo ciekawie. W połączeniu z 50 misjami dla pojedynczego gracza zapowiada nam się niesamowicie rozbudowany i wymagający tytuł. W tym wrażeniu utwierdza mnie także demo, które warto sprawdzić.

327081260269529367
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)