Zmien skórke
Logo Polygamii

Możliwe, że wyciekły pierwsze ujęcia z Netfliksowego Wiedźmina

Prawie tak ładne jak Henry Cavill.

Wszystko za sprawą firmy Torpedo Pictures. Umieściła ona w serwisie Vimeo oraz na swojej stronie internetowej dwa krótkie filmy, mające prawdopodobnie pokazywać jej umiejętności w zakresie postprodukcji i tworzenia efektów specjalnych.

Pierwszy z nich pokazuje “atak na wioskę”, na drugim można zobaczyć cyfrowe Kaer Morhen – siedzibę wiedźminów. W nazwie pierwszego pojawia się słowo “Witcher”.

Czy Torpedo Pictures faktycznie współpracuje z Netflixem przy serialowym Wiedźminie, robiąc do niego efekty specjalne? Wygląda to na tyle dobrze, że łatwo w to uwierzyć.

Oglądajcie, póki jest, bo zaraz może zniknąć.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PentaStar
Użytkownik

To najpewniej jakieś próbne strzały, ale jeśli to faktycznie ujęcia serialowe, to jest biednie.

Btw. na dobrze nakręconym materiale z serialu efekty pewnie wyglądałyby lepiej, ale na tym co mają na vimeo jest przeciętnie.

Sygurd
Użytkownik

Nie rozśmieszajcie ludzi i nie ośmieszajcie się. Wiem, że się wszyscy podniecają serialem, ale efekty z aktorami robi się po nakręceniu scen nie przed, a zdjęcia zaczęto w listopadzie. Rozumiem jeszcze Kaer Morhen, ale to jest tylko krótkie ujęcie, które może być co najwyżej prezentacja do wykorzystania później. Jeżeli faktycznie ta firma robi efekty specjalne do Wiedźmina, to gdyby pokazali coś faktycznie co by było w filmie rok przed premierą, to produkcja by im podziękowała od razu. Dodam jeszcze, że współproducentem jest Platige Image i to oni prawdopodobnie będą robić vfx. Doświadczenie podpowiada mi, że to co zaprezentowano to prawdopodobnie… Czytaj więcej »

Popularne wpisy

Popularne Gry