Jest data premiery Netfliksowego Wiedźmina

Jest data premiery Netfliksowego Wiedźmina

Jest data premiery Netfliksowego Wiedźmina
12.09.2019 19:24, aktualizacja: 16.09.2019 17:38

Jeszcze nieoficjalna, ale już prawie.

Dotychczas wiedzieliśmy oficjalnie tyko tyle, że Wiedźmin od Netflixa zadebiutować ma jeszcze w tym roku. Nieoficjalne przecieki sugerowały, że będzie to bliżej jego końcówki - premierę prognozowano dotychczas na okolicę Gwiazdki.

W ostatnich tygodniach pojawiły się jednak sugestie, że serial pojawi się na platformie streamingowej wcześniej - czyli już w listopadzie (kiedy też wychodzi trzeci sezon The Crown i co ja bym wtedy wybrał?). Wygląda jednak na to, że nie okażą się one prawdą.

Obraz

Jak donosi serwis Redanian Intelligence (zaskakująco kompetentne, jak na fanowskie przedsięwzięcie, źródło informacji o serialu), na oficjalnym holenderskim Twitterze Netflixa pojawiła się przez chwilę informacja o liczbie dni, które przyjdzie nam poczekać na nadchodzące seriale platformy. Był wśród nich również Wiedźmin.

Wymienione w nim 97 dni oznaczałoby datę premiery 17 grudnia 2019. Nie jest to oczywiście informacja oficjalna, a sam tweet szybko zniknął z sieci, ale jego źródło znacząco zwiększa wiarygodność. Prawdopodobnie napisał go ktoś, kto ma odpowiednie informacje, a z jakiegoś powodu nie wiedział, że nie zostały one jeszcze wszystkie podane do wiadomości publicznej.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)