Showrunnerka netfliksowego Wiedźmina o planach dotyczących drugiego sezonu serialu

Showrunnerka netfliksowego Wiedźmina o planach dotyczących drugiego sezonu serialu27.12.2019 12:30
Showrunnerka netfliksowego Wiedźmina o planach dotyczących drugiego sezonu serialu
Bartosz Witoszka

Przy okazji, co powiecie na Marka Hamilla w roli Vesemira?

W trakcie Świąt większość z Was zdążyła już pewnie obejrzeć Wiedźmina na Netfliksie, ale tych z Was, którzy jeszcze tego nie zrobili informuje, że wpis może zawierać spoilery.

325326592836646876

Można się z tym zgadzać, można się z tym nie zgadzać, ale chyba wszystkich uspokoi wiadomość, że historia w drugim sezonie nie będzie aż tak rozrzucona:

Powiedziała Hissrich portalowi Gamesradar. Brzmi to trochę, jak tłumaczenie się ze swojej wizji i zapewnianie, że może w tym sezonie nie wszystko wyszło aż tak dobrze, ale w następnym będzie znacznie lepiej. Najwidoczniej tego wymagała sytuacja, bowiem wielu osobom przeszkadzało takie rozproszenie historii.

Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim Mark Hamill? Tak naprawdę żadną, ale jego wpis sprzed półtora roku o tym, że z chęcią zagrałbym Vesemira znów zaczął być popularny, dlatego postanowił odpowiedź, że nic mu o tym nie wiadomo i nikt się jeszcze do niego nie zgłosił. Wspominam o tym tylko dlatego, że przecież sam Cavill jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem obsady dawał znać, że chętnie wcieliłby się w rolę Geralta.

Ile w tym prawdy? Zobaczymy.

Bartek Witoszka

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)