Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

MMO od Amazonu opóźnione po raz kolejny. Kto jest zdziwiony, że w ogóle je jeszcze robią?

Strona głównaMMO od Amazonu opóźnione po raz kolejny. Kto jest zdziwiony, że w ogóle je jeszcze robią?
16.02.2021 19:36
New World
New World
bDIJuuXq

Nowa data wydania "New World" to 31 sierpnia 2021.

bDIJuuWJ

Ostatnie miesiące zdają się coraz dobitniej udowadniać, że tworzenie gier wideo nie jest tak proste, jak chcieliby technologiczni giganci. Najwyraźniej mogliby się oni zgodzić, by było ono nawet dość trudne, pod warunkiem, że ewentualne problemy dałyby się łatwo rozwiązać pieniędzmi. Ale raz po razie dostajemy dowody na to, że tak nie jest.

I tak w październiku zeszłego roku Amazon ogłosił zakończenie prac nad sieciową strzelanką Crucible, a niedawno czytaliśmy o zamknięciu developerskich zespołów Google, które miały pracować nad grami na wyłączność Stadii. Choćby dlatego w informacji o kolejnym opóźnieniu "New World" najbardziej zaskoczyło mnie to, że gra wciąż powstaje.

Ale tak. MMO od Amazonu, które początkowo miało się ukazać w sierpniu 2020, później - na wiosnę tego roku - wciąż powstaje. Amazon nie opuścił jeszcze kurtyny. Jest jednak nowa data premiery - 31 sierpnia 2021.

bDIJuuWL

Dzięki temu dodatkowemu czasowi będziemy w stanie dodać istotne usprawnienia przy jednoczesnym dopracowaniu i usprawnieniu całej gry przed otwarciem wybrzeży Aeternum dla całego świata.

Piszą twórcy w poście na oficjalnej stronie gry. Wśród rzeczy, które wymagają jeszcze uwagi, wymieniają zawartość dla wysokopoziomowych postaci (tzw. end-game).

20 lipca rozpocznie się zamknięta beta dla tych, którzy zamówili "New World" przedpremierowo.

bDIJuuXH