Microsoft Flight Simulator otrzyma nową zawartość. Pojawią się śmigłowce i szybowce

Microsoft Flight Simulator otrzyma nową zawartość. Pojawią się śmigłowce i szybowce

Microsoft Flight Simulator jest stale rozwijany
Microsoft Flight Simulator jest stale rozwijany
Źródło zdjęć: © Microsoft
31.01.2022 13:34

Co prawda linie lotnicze na całym świecie borykają się z rozmaitymi problemami logistycznymi, ale nie można tego samego powiedzieć o Microsoft Flight Simulator. Zespół Asobo szykuje sporą aktualizację.

Podczas ostatniej transmisji na żywo, przeprowadzanej przez Asobo i Microsoft, przedstawiono plany rozwoju Microsoft Flight Simulator 2020. Jedną z nadchodzących zmian ma być ulepszenie krajobrazu dla Australii oraz bardziej szczegółowe lotniska. Analogicznie to samo czeka Półwysep Iberyjski. W ubiegłym roku takie łatki otrzymała Irlandia oraz Wielka Brytania.

Kolejną zmianą ma być rozwój aerodynamiki. Będąc przy fizyce lotu trzeba podkreślić, że deweloperzy będą pracować nad oficjalnym wprowadzeniem śmigłowców do gry. Implementacja tych maszyn wydaje się dość problematyczna, nawet dla modderów, ze względu skomplikowane odwzorowanie fizyki lotu.

Obraz
© Asobo

Zespół Asobo, przed wprowadzeniem do gry nowego typu maszyn, zamierza najpierw przeprowadzić zaawansowane testy lotów na niektórych samolotach. Jak widzimy na harmonogramie działania przedstawionym przez twórców, możemy spodziewać się także wprowadzenia szybowców. To jednak może zdarzyć się dopiero pod koniec 2022 roku.

Tak prezentują się główne plany na nadchodzący rok. Warto też wspomnieć o nowych, historycznych maszynach, które pojawią się niebawem w Microsoft Flight Simulator. Bardzo cieszy fakt, że tytuł jest nieustannie rozwijany. Pozostaje zapiąć pasy i czekać na nadchodzące zmiany.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)