Helikoptery w Microsoft Flight Simulator. Deweloperzy potwierdzają

Strona głównaHelikoptery w Microsoft Flight Simulator. Deweloperzy potwierdzają
19.07.2021 12:30
Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator

Wszystko wskazuje na to, że Microsoft Flight Simulator niebawem zaoferuje graczom nowe maszyny. Według informacji opublikowanych na oficjalnej stronie deweloperów, planowane są prace nad wprowadzeniem do gry helikopterów.

Na oficjalnej stronie Microsoft Flight Simulator pojawiły się informacje między innymi na temat planowanych prac nad grą. Wśród nich można znaleźć tabelę, która przedstawia stanowisko deweloperów wobec próśb i życzeń składanych przez społeczność. Najczęściej gracze wspominali o wprowadzeniu do gry śmigłowców. Asobo Studio spojrzało na prośby przychylnie.

W tabeli możemy zobaczyć, że prace nad wprowadzeniem do Microsoft Flight Simulator helikopterów są planowane. Nowa funkcja powinna zostać wprowadzona do gry w 2022 roku. Na ten moment wiemy jednak, tylko tyle, że wdrożenie jest planowane, jednakże ten status oznacza, że prace nad wprowadzeniem śmigłowców jeszcze nie ruszyły.

Gracze, którzy są chętni, by latać helikopterami w Microsoft Flight Simulator, mogą to zrobić przy użyciu modów. Wiadomo jednak, że po funkcji wprowadzonej przez deweloperów spodziewać się można więcej, niż po tym, co są w stanie dostarczyć graczom moderzy.

  • Microsoft Flight Simulator
  • Microsoft Flight Simulator
Źródło zdjęć: © flightsimulator.com
[1/2]
Microsoft Flight Simulator

Wskazanie daty wdrożenia do gry śmigłowców może napawać optymizmem. W przypadku niektórych pozycji w tabeli pojawia się dopisek "TBD", co oznacza, że data wprowadzenia nowości zostanie podana w przyszłości. W takiej sytuacji znacznie łatwiej jest uciec deweloperom od własnych obietnic i zrezygnować z wprowadzenia nowej funkcji. Przy wskazaniu konkretnej daty należy się liczyć z tym, że gracze będą bacznie obserwować postępy prac nad wprowadzeniem śmigłowców do gry.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)