Mafia za darmo na Steam. Klasyk gatunku kończy 20 lat

Mafia za darmo na Steam. Klasyk gatunku kończy 20 lat

Mafia za darmo na Steamie
Mafia za darmo na Steamie
Źródło zdjęć: © Steam
30.08.2022 10:45

Mafia będzie dostępna za darmo na platformie Steam. To prezent z okazji 20 urodzin tej kultowej serii. Dodatkowo potwierdzono, że trwają prace nad kolejnym pełnoprawnym tytułem.

Mafia za darmo na platformie Steam

Dzieje się. Wszyscy ci, którzy tęsknią za tą kultową serią, mają teraz powód do zadowolenia, a nawet dwa. Mafia kończy 20 lat i chyba nie ma lepszego pretekstu do tego, aby sprawdzić, czy tytuł się "dobrze zestarzał". Można to uczynić całkowicie za darmo. Jak informuje 2K, oryginalna (pierwsza) Mafia będzie dostępna całkowicie bezpłatnie na platformie Steam od 1 do 5 września.

Nowa Mafia nadciąga - potwierdzone info

To nie koniec rewelacji. Dyrektor generalny studia Hangar 13 (zespół odpowiedzialny za Mafia III) potwierdził, że firma pracuje nad kolejnym tytułem z tej serii. Szczegółów aktualnie brak, ale ostatnie plotki sugerują, że gra może powstać na silniku Unreal Engine 5.

Miło mi poinformować, że rozpoczęliśmy prace nad zupełnie nowym projektem z serii Mafia! Na premierę trzeba będzie poczekać kilka lat i na razie nie możemy powiedzieć nic więcej, ale bardzo się cieszymy, że będziemy mogli dalej pracować nad naszą ukochaną serią i zabawiać graczy nowymi opowieściami.

Roman Hladík

Mafia to zasłużony cykl gier

"Pierwsza" Mafia ujrzała światło dzienne w 2002 r. i... cóż, dla wielu graczy jest to produkcja na której się "wychowali". Mafia II zadebiutowała w 2010 r., a "trójka" - sześć lat później. Studio Hangar 13 odpowiada jednocześnie za remake pierwszej części.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)