Zmien skórke
Logo Polygamii

Macie może ochotę na partyjkę Gwinta?

Gwint
mat. prom.
Jeśli tak to od dziś możecie pobierać karciankę CD Projekt Red z Google Play.

Sam właśnie to robię, co by nie wyszło, że jestem gołosłowny i tylko uwielbiam o Gwincie pisać. To nie jest tak, że nie lubię tej karcianki – po prostu za każdym razem, gdy do niej wracam i zaczynam się świetnie bawić, wygrywając kolejne pojedynki oraz osiągając coraz to wyższe rangi, to dochodzę do takiego momentu, że zwyczajnie przestaje mnie to bawić.

Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia, czemu tak się dzieje. Co by nie powiedzieć, świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego ma w sobie to coś; coś co sprawia, że fajnie jest tam od czasu do czasu wpaść i pobyć. Na Wiedźmina 4 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, o czym pisałem niedawno tutaj, dlatego czemu by nie oddać się karciance?

Zwłaszcza, że idealnie pasuje one do urządzeń mobilnych, o czym mogliśmy się przekonać już przy okazji Hearthstone’a, jednak dotychczas Gwint był dostępny tylko na urządzeniach z iOS-em. Dziś jednak się to zmienia i już teraz możecie zacząć pobierać tytuł ze sklepu Google’a, o ile rzecz jasna Wasz smartfon spełnia wymagania. A sama gra też swoje waży, bo aż 2,65 GB.

Sama karcianka nie będzie się znacząco różniła od tego, co znamy z komputerów osobistych, ale jestem ciekaw, jak wygląda stabilność czy optymalizacja. Jak znajdę trochę wolnego, to na pewno przetestuję i podzielę się wrażeniami z tej wersji, przy okazji tłumacząc grę początkującym, bo przez te kilka lat sporo się pozmieniało, a to naprawdę jest fajna karcianka. Miejmy nadzieję, że Redzi też tak uznają i nie porzucą projektu, gdy ten przestanie być opłacalny.

Bartek Witoszka

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lord Bart
Użytkownik

Nie, nie mam. Chyba, że ktoś zrobi tą grę oryginalnie z książek.

Popularne wpisy

Popularne Gry