Mamy dla was 2000 kodów do zamkniętej bety Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej

Mamy dla was 2000 kodów do zamkniętej bety Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej
Paweł Olszewski

06.02.2017 12:09, aktual.: 09.02.2017 17:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzięki uprzejmości CD Projekt RED możemy rozdać wam 2000 kodów do bety gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Do wyboru jest wersja PC lub Xbox One.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana wyjdzie, jak będzie gotowy. A gotowy będzie, jak CD Projekt RED uzna, że gra spełnia ich wymogi i wasze oczekiwania. Jest to napisane nawet w towarzyszącym becie FAQ-u na stronie www twórców. Nie ma jeszcze sztywno ustalonej daty premiery, ale grać już można. Wystarczy kod do zamkniętej betawersji. Mamy ich 2 tysiące do rozdania.

Procedura uzyskania kodu jest tradycyjna dla tego typu akcji na Polygamii. Komentarz = kod. Po napisaniu komentarza o dowolnej treści pod tym artykułem (trzeba się TUTAJ przeklinać), na maila, którego podawaliście przy rejestracji na Polygamii, przyjdzie link: http://www.playgwent.com/redeem/ANY_TUBĘDZIEKOD:)

Jeżeli nie macie jeszcze na Polygamii konta, możecie je za darmo założyć klikając w ikonkę usera, po prawej stronie pomarańczowego paska menu.

Jeżeli macie na Polygamii konto, ale nie jesteście pewni maila, na jaki zostało założone, możecie to sprawdzić w tym miejscu (poniższy obrazek). Po kliknięciu w "Konto" w prawym górnym rogu ekranu i przejściu do profilu da się też zmienić przypisany do Polygamii adres e-mail.

Obraz

Rzadko logującym się na Polygamię czytelnikom radzimy zweryfikować swój adres e-mail jeszcze przed zostawieniem w komentarzu prośby o kod. Nie ma możliwości ponownej wysyłki kodu konkretnemu użytkownikowi na inny, podany później adres e-mail.

Po kliknięciu w link aktywacyjny z maila lub wpisaniu w adres przeglądarki playgwent.com/redeem/ i przekopiowaniu składającego się z osiemnastu znaków, zaczynającego się od liter "ANY" kodu, należy wybrać platformę docelową. W przypadku Xboksa One do gry wymagana jest opłacona subskrypcja Xbox Live Gold. Do wersji PC należy posiadać konto na GoG.com. Na tym etapie może się też pojawić okienko z captchą.

Obraz
Obraz

Gwint: Wiedźmińska gra karciana na wiosnę, jeszcze przed premierą, dostanie też otwartą betę. A o samej grze możecie na Polygamii poczytać więcej w tych miejscach:

Od dziś, od około 17:00, w becie dostępny będzie też Nilfgaard. Jeżeli więc nawet graliście w Gwinta już wcześniej, to teraz warto do niego wrócić i sprawdzić nową frakcję. Danymi do konta z Polygamii można się zalogować również na naszym forum - tutaj możecie porozmawiać z innymi czytelnikami Polygamii o Gwincie..

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (485)