Zmien skórke
Logo Polygamii

PublicystykaLexibook TV Games Console – sprawdzamy konsolę za 129 złotych

Konsola za 129 złotych z Lidla. Marna podróbka, czy coś, co może dostarczyć rozrywki? Sprawdziliśmy. “Zaprojektowana i opracowana w Europie”, …

Facebook Twitter Google Wykop

Konsola za 129 złotych z Lidla. Marna podróbka, czy coś, co może dostarczyć rozrywki? Sprawdziliśmy.

“Zaprojektowana i opracowana w Europie”, wyprodukowana w Chinach, konsolka firmy Lexibook to zestaw 100 gier. 11 ruchowych, naśladujących Wii Sports, a także 89 minigier, które są klonami tytułów, jakie można było znać z Pegasusa czy innych sprzętów do grania z tego okresu. Co też wiąże się z tym, że produkcje te pozbawione są scen krwawej przemocy, większość z nich to proste gry zręcznościowe i logiczne. Jest kilka wyścigów, jest sporo gier platformowych, jest poker i jednoręki bandyta.

Da się grać? Da. Ma to nawet swój czar i urok, ale jakość wykonania, zarówno gier jak i sprzętu pozostawia wiele do życzenia. “TV Games Console” kosztuje 129 złotych, jest banalny w obsłudze i po prostu jest. Rozglądając się po Allegro, można znaleźć klony Pegasusa w cenie około 30 złotych, które choć nie obsługują gier ruchowych, to zawsze można dokupić do nich następne gry.

Jeśli jednak lubicie takie zabawki, to proszę bardzo.

Konrad Hildebrand

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o