Layers of Fears to dzieło polskiego studia. Bloober Team zapowiada nowy horror

Layers of Fears to najnowsza odsłona serii Layers of Fear, za którą odpowiada Bloober Team. Polskie studio zapowiedziało kolejną część cyklu na wczorajszej konferencji Summer Game Fest 2022.

Layers of Fears
Layers of Fears
Źródło zdjęć: © YouTube

10.06.2022 09:00

Do ostatniej chwili nie było jasne, co zamierza zaprezentować polskie studio Bloober Team na wydarzeniu Summer Game Fest 2022. Ziarno niepewności zasiały plotki sugerujące, że może chodzić o Silent Hill 2 Remake. Teraz wszystko się wyjaśniło. Zapowiedziano nową odsłonę serii Layers of Fear.

Trzecia część serii Layers of Fear zatytułowana jest Layers of Fears. Gry z tej serii to specyficzne horrory, w których artystyczny sznyt spotyka się z grozą, strachem i uczuciem niepewności. Rozgrywka realizowana jest z perspektywy pierwszoosobowej. Najnowsza odsłona cyklu powstaje na silniku Unreal Engine 5. Przyjemne wrażenie sprawia oprawa graficzna, zaprezentowana na powyższym materiale.

Layers of Fears to nie tylko kontynuacja. Gra zaoferuje nieznane wcześniej wątki fabularne wraz z nowymi mechanikami. Tytuł zadebiutuje na początku przyszłego roku (early 2023) i zmierza na komputery osobiste (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

wiadomościzapowiedźpolskie gry
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.