Epic Games Store rozdaje. Kolejna popularna gra za darmo

Epic Games Store rozdaje. Kolejna popularna gra za darmo

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
09.06.2022 17:29

Wiemy już, jak gra trafi do użytkowników Epic Games Store w tym tygodniu za darmo. To kolejna produkcja, która zyskała spory rozgłos. Każdy gracz będzie mógł zamienić się w krwiożerczą bestię.

Epic Games Store ujawnił tytuł kolejnej produkcji, która trafi do użytkowników platformy w ramach cyklicznego cotygodniowego rozdawnictwo. W tym tygodniu gracze będą mieli możliwość przetestowania gry Maneater, opowiadającej o życiu rekina ludożercy.

Pomysł na stworzenie gry RPG, w której bohaterem jest rekin, wydaje się być lekko szalony, a mimo to ktoś na to wpadł i co więcej - zrobił to. Maneater to gra stworzona przez niezależne studio Blindside Interactive. W grze wcielamy się w słabego, młodego rekina i pomagamy mu piąć się na szczyt morskiej hierarchii.

Maneater za darmo w Epic Games Store

Maneater to gra brutalna, ale nie mogło być inaczej. Wcielamy się tu w końcu w rekina, który musi walczyć o swój byt. W grze przejdziemy drogę od niewielkiego, słabego rekina, do prawdziwego samca alfa. Nasza postać jest ulepszana dzięki odblokowywaniu kolejnych cech, w dość typowy dla gier RPG sposób.

Maneater będzie dostępny w Epic Games Store do godziny 17:00 w czwartek 16 czerwca 2022 roku. Biorąc pod uwagę, że jest to specyficzna, niezależna produkcja, możliwe, że nie trafi ona w gusta wielu graczy. Dostajemy ją jednak za darmo, więc na pewno warto dać jej szansę. Grę można pobrać na oficjalnej stronie Epic Games Store.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)