Kultowe Advance Wars trafi na Nintendo Switch

Kultowe Advance Wars trafi na Nintendo Switch

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp
Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp
Źródło zdjęć: © Nintendo.com
16.06.2021 12:08

Podczas Nintendo Direct zapowiedziano powrót hitu. Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp już niebawem trafi na Nintendo Switch. Świetna strategia turowa wraca po latach w odświeżonej wersji.

Nintendo przygotowało ciekawe propozycje dla fanów starszych produkcji. Powrót serii Metroid to tylko jedna z nich. Drugą jest Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp, czyli stworzone od podstaw nowe wersje klasycznych strategii turowych znanych z GameBoya Advance.

Na ten moment wiemy tylko, że nie mamy do czynienia ze zwykłym remasterem a z grami, które zostały napisane od nowa. Główną różnicą, którą można łatwo zauważyć, jest oczywiście przeskok z dwóch do trzech wymiarów. Na podstawie grafik i fragmentów rozgrywki można śmiało stwierdzić, że klimat oryginału został zachowany i modele trójwymiarowe w żaden sposób nie zabijają ducha serii, jak to już bywało w przeszłości.

Premiera Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp zaplanowana jest na 3 grudnia 2021. Gra trafi na Nintendo Switch. Szczegóły na temat produkcji są dostępna na oficjalnej stronie Nintendo.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)