The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 na E3! Jest jeden haczyk

The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 na E3! Jest jeden haczyk

The Legend of Zelda Breath of the Wild 2
The Legend of Zelda Breath of the Wild 2
15.06.2021 18:55

Pierwszy zwiastun The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 rozbudził oczekiwania do granic możliwości. Drugi poprzeczkę zawiesił jeszcze wyżej.

Niby człowiek wiedział, ale ciągle się łudził. Nintendo pokazało podczas E3 2021 nowe fragmenty z The Legend of Zelda Breath of the Wild 2, ale jednocześnie wylało fanom serii wirtualny kubeł zimnej wody. Na kontynuację wielkiego hitu i fenomenalnej gry będziemy musieli poczekać. "Celujemy w 2022 r." padło podczas konferencji Nintendo Direct. A to oznacza, że i do tej daty, nie ma się co przesadnie przywiązywać.

Tyle złych wiadomości. Dobre są takie, że The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 wygląda przepięknie i zaoferuje sporo nowości. Wygląda na to, że dość mocno przeniesie się w przestworza, na krótkim zwiastunie pojawiają się też nowe mechaniki.

Jedyne co pozostało fanom Nintendo to uzbroić się w cierpliwość. Nie zdziwiłbym się bowiem, gdyby The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 ukazało się dopiero po premierze nowej konsoli - Nintendo Switch Pro, o której plotkuje się od miesięcy. Niestety nie wiadomo kiedy miałaby ona nastąpić. Nintendo tradycyjnie milczy ,

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)