Książka o świecie Cyberpunka 2077 dostępna w przedsprzedaży

Książka o świecie Cyberpunka 2077 dostępna w przedsprzedaży

Książka o świecie Cyberpunka 2077 dostępna w przedsprzedaży
Łukasz Jarkiewicz
16.07.2019 10:35

Gdyby komuś było za mało.

Kolejny news o Cyberpunku. Pewnie nie mają o czym pisać. A czytelnicy wcale nie klikają(!). Po należytym początku wiadomości przejdźmy do sedna sprawy. Jest ona o tyle ciekawa, że nie przychodzę z kolejną informacją o rozmowie z dyrektorem kreatywnym marketingu Redów czy z zapowiedzią ich przyszłej gry. Chcę wystukać nieco o „The World of Cyberpunk 2077”. Promujmy czytanie... tak szybko odchodzi.

Wspomniany tytuł należy do książki, która powstaje dzięki współpracy studia z Dark Horse Books. Lektura do skromnych należeć nie będzie, ponieważ możemy liczyć na 200 stron, a poczytamy ją chwilę po premierze gry, ponieważ w księgarniach wyląduje 21 kwietnia 2019 roku. Miłośników naszego ojczystego języka muszę zmartwić, gdyż w tej chwili lekturę kupimy napisaną tylko po angielsku. Co nie jest taką złą sprawą, bo przecież nie da się każdego słowa przełożyć na nasze. „Wake the f... ” i mogę życzyć powodzenia w przetłumaczeniu tej wyjątkowej magii. Nie ma co się jednak denerwować, w przypadku Geralta to my byliśmy na lepszej pozycji. Zaraza!

325363415906595442

Książka opowie nam o bohaterach i samym świecie Cyberpunka 2077. Jest już dostępna w przedsprzedaży na Amazonie. Przypomnę tylko, że nie jest to pierwsza lektura opracowana przez Dark House Books dla Redów. W 2015 roku mogliśmy posmakować owocu współpracy przy okazji Wiedźmina 3. Co ciekawe, nie tylko z Polakami udało się dopiąć wspólnej roboty. W dorobku wydawnictwa jest także tworzenie dla firm takich jak PlayStation, Microsoft czy Bethesda.

Jeżeli jakimś cudem umknęła komuś premiera Cyberpunka 2077, informuję, iż zagramy 16 kwietnia 2020 roku na wszystkich standardowych platformach. I raczej nie będzie podobnego cudu do tego z Wiedźminem 3, który po czterech latach zmierza na konsolę Nintendo. Pojawiło się już kilka oficjalnych screenów. Śmiało, nie jest tak źle!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)