Zmien skórke
Logo Polygamii

PolyShow#4 – wizyta w CD Projekt Red i rozmowa z dyrektorem kreatywnym marketingu Cyberpunk 2077

Jan Bartkowicz opowiada o kręceniu erotycznych przerywników filmowych i o tym, jak cudownym nadczłowiekiem jest Keanu Reeves.

W czwartym odcinku PolyShow mamy coś specjalnego. Pojechaliśmy odwiedzić warszawską siedzibę CD Projekt Red, żeby spotkać się z Janem Bartkowiczem – dyrektorem kreatywnym zajmującym się marketingiem przy Cyberpunku 2077. Opowiedział nam o kulisach swojej pracy, prezentacji na E3, współpracy z Keanu Reevesem oraz kręceniu erotycznych przerywników filmowych do Wiedźmina 3.

Dajcie znać, jak nam idzie – jeśli macie jakieś pomysły dotyczące serii, piszcie w komentarzach.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

8
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
5 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gsg
Użytkownik

Długą drogą przeszedł PolyShow od pierwszego odcinka. Wszystkie zmiany na plus! Jasne, pewnie można popracować nad dźwiękiem, ustawieniem mikrofonu (Tatiana poza kadrem często 2x ciszej od Janka), ale zdecydowanie jesteście na właściwej drodze. Dzięki za rozmowę, miło się słuchało. Czego mnie wciąż brakuje – nieco więcej pewności siebie i konkretności w zadawaniu pytań u Tatiany – “Jak zespół odbiera nieprzychylne opinie na temat gry? Podnoszone były w sieci kwestie przedstawiania transpłciowości, jak i niezbyt porywającego gameplayu”. Tym bardziej, że przecież Tatiana sama, pisząc zapowiedź C2077, nie była przekonana do modelu walki (zatem dlaczego ‘weak gunplay’ RPS jest clickbaitem?). Empatia jest… Czytaj więcej »

C.C. Stellar
Użytkownik

Fajny wywiad. Mimo, że aż 20 minut, to jakoś szybko zleciało.

wombat
Użytkownik

Bardzo ciekawy materiał, ‘production value’ i prezentacja przed kamerą z odcinka na odcinek wygląda coraz lepiej! Oby tak dalej!

Popularne wpisy

Popularne Gry