Kosmiczna kolonia nareszcie na pełnym gazie - Oxygen Not Included opuściło wczesny dostęp

Kosmiczna kolonia nareszcie na pełnym gazie - Oxygen Not Included opuściło wczesny dostęp

Kosmiczna kolonia nareszcie na pełnym gazie - Oxygen Not Included opuściło wczesny dostęp
Łukasz Jarkiewicz
31.07.2019 11:14

Miła odmiana po grach, które dopiero do niego weszły.

Uwaga! Strzelające kozy, adaptacja gry planszowej i klon Darkest Dunegon trafiły w ciągu ostatnich trzech tygodni w ręce graczy za sprawą wczesnego dostępu. Na szczęście są również takie tytuły, które dopiero z niego wyjdą. Na was patrzę Hunt: Showdown i Green Hell. Jednakże! W dzisiejszym przypadku będę pisał o produkcji, która po pięciu latach pracy doczekała się premiery.

Oxygen Not Included zadebiutował wczoraj jako pełen produkt na platformach Steam oraz Epic. Opuścił wczesny dostęp z aktualizacją wprowadzającą wiele nowej zawartości. Mowa tu o nowych budynkach, crittersach (przeciwnicy wykluwani z jajek, z których wypadają specjalne zasoby), rośliny, jedzenie, astreoidy do kolonizacji, biomy i jeszcze wiele innych. Nowa zawartość wprowadziła także szereg poprawek i zmian. Pełna lista znajduje się na forum studia. Mimo wszystko na tym się nie skończy, bo studio myśli już o przyszłości swojego dziecka.

Produkcja od Klei Entertainment to nic innego jak symulator kolonii w kosmosie. Głównym celem gracza jest przetrwanie w niesprzyjających warunkach i ciągły rozwój stacji. Nasi mali bohaterowie muszą mierzyć się niedoborem tlenu, ciepła czy jedzenia. Ważne są zbierane zasoby, które umożliwią dalszą rozbudowę kolonii oraz szereg układów, do których należy np. system rur służących do transportowania paliwa do trudno dostępnych miejsc. Warto obejrzeć zwiastun, który wrzuciłem poniżej, ponieważ przedstawia na swój zabawny sposób samą grę oraz przyśpieszony rozwój kolonii.

Oxygen Not Included [Official Launch Trailer]

W tej chwili Oxygen Not Included możemy kupić na Steamie i Epicu. W tym pierwszym przypadku zapłacimy mniej dzięki rabatowi - do 6 sierpnia kupimy za 60,29 złotych. U konkurencji przelać należy 89,99 złotych - cena jest dokładnie taka sama co u Gabena bez promocji. W ramach ciekawostki dodam, że widoczne na Steamie recenzje wskazują, że mamy do czynienia z niezłym tytułem. Na ponad 20 tys. recenzji 93% jest pozytywnych. Statystyki wyglądają jeszcze lepiej w ostatnim miesiącu, gdyż aż 96% graczy postanowiło wyrazić pochlebną opinię o grze od kanadyjskiego studia.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)