Zmien skórke
Logo Polygamii

Pora na naukę tropienia - Hunt: Showdown opuści wczesny dostęp już niebawem

Idę po zimne ognie. Weźmie ktoś szampana i wnyki?

Ostatnio napisałem tekst o niezłej propozycji dla fanów kooperacji, której udało się wyjść z koszmaru wczesnego dostępu. Dzisiaj dodaję kolejną propozycję dla miłośników wspólnego grania. Hunt: Showdown zadebiutował ponad rok temu dzięki temu nielubianemu modelowi i po ponad 20 aktualizacjach doczeka się tytułu pełnoprawnej gry. Z tej okazji producent, Fatih Özbayram, mówi:

Tworzenie gry u boku społeczności pełnej pasji było bardzo satysfakcjonujące. Zabrało to nas na nowe ścieżki i prawdziwie zainspirowało do wprowadzenia wszystkiego, co mamy w Hunt. Teraz nadszedł czas do pełnego wydania i nie moglibyśmy być z tego powodu bardziej szczęśliwi. Nie zapomnimy wsparcia, które podarowała nam społeczność.

Hunt: Showdown można zaliczyć do kategorii gry myśliwskiej, ale nie jakiejś tam zwykłej. W tym tytule nie mamy bynajmniej do czynienia ze zwykłymi zwierzętami, ale z nienaturalnymi potworami, które tylko czekają, żeby zabić każdego łowcę w zasięgu wzroku. To nie jedyne zagrożenie, ponieważ możemy zapomnieć o ludzkich odruchach ze strony innych graczy, gdyż będą chcieli nas dorwać nie mniej od monstrów. Wszystko za sprawą rozgrywki PvP, która zakłada rywalizowanie z innymi grupami łowców i zachęca do oczekiwania w ukryciu na koniec walki innych graczy w celu ich dobicia.

Crytek przez wczesny dostęp dodał do gry nowego bossa, mapę, mnóstwo broni i szybki rodzaj rozgrywki (quick time mode).  Dziesięciu graczy walczy przeciwko sobie, a nie w dwuosobowych drużynach. Naturalnie, zwycięzca jest tylko jeden i zgarnia wszystkie łupy. W przeciwieństwie do większości gier wykorzystujących formułę battle royale, Hunt skupia się na zasadzkach, ukrywaniu czy tropieniu. Możecie zapomnieć o wielgachnych mapach, które rozciągają się na wiele kilometrów. Zresztą, co będę tłumaczył… możecie zgarnąć tytuł w niższej cenie. Warto mieć to na uwadze, gdyż w przypadku premiery pełnoprawnego produktu cena znacząco się podniesie. Nastąpi to 27 sierpnia bieżącego roku.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry