Zmien skórke
Logo Polygamii

Green Hell z datą premiery, na którą przygotowano nawet tryb fabularny

Zielono mi...

Green Hell doprowadza do szewskiej pasji już prawie od roku za sprawą wczesnego dostępu. Srogość mechanik i pełną niebezpieczeństw dżunglę doceniło wielu graczy. W tej chwili recenzje są bardzo pozytywne i wciąż docierają kolejne – nie mniej pozytywne. Ciągłe wprowadzenie nowych zawartości i naprawianie błędów musiało w końcu doprowadzić tytuł do stanu zasługującego na miano pełnoprawnego produktu. I tak się stało, gdyż 5 września bieżącego roku Green Hell opuści wczesny dostęp ze sporą ilością nowej zawartości.

Do największych nowości będzie można zaliczyć “story mode”. Na teraz możemy tylko domyślać się, że zahaczymy o wątek miłosny, a naszym głównym zadaniem będzie próba ucieczki z zielonego piekła. Znajdzie się też chwila na wewnętrzne problemy bohatera, który być może oszaleje(?).Takie domysły możemy snuć po przeczytaniu opisu trybu, który brzmi:

Jak wylądowałeś w Amazonii? Co się stało z Twoją miłością, Mia? Jak możesz uciec? Jak możesz przetrwać? Poszukiwanie odpowiedzi na te pytania zabierze cię na skraj rozsądku, gdzie odkryjesz dobrze znane miejsca i odkryjesz zupełnie nowe, w których znajdziesz się po raz pierwszy.

Po przeczytaniu tego opisu na pewno już wszystko wiecie, więc przejdę dalej. Pojawią się nowe tereny, a dla realistów przygotowano tryb śmierci, z której nie ma już odwrotu – poza nową grą. Warto też wspomnieć o nowych ustawieniach graficznych w postaci tekstur, cieni, Vsync i jeszcze kilku innych. Zawartość poszerzy również dostępność nowych roślin oraz zwierząt. Poza tym wiele przedmiotów będzie miało swoją żywotność – niektóre zaczną więdnąć, inne gnić. Dodatkowo pojawi się możliwość wyłączenia nielubianych robali, np. pająków, za sprawą menu. To nie jedyny ukłon w stronę ułatwienia gry, ponieważ dzięki pewnemu suwakowi ustawicie prędkość makroelementów.

Myślę, że to dobry kierunek przez wzgląd na liczne ułatwienia gry. Są one opcjonalne, więc gracze, którzy odbili się przez wymagający poziom trudności, wrócą do grania. Jestem też przekonany, że pojawią się także Ci, co grę pominęli zupełnie. Dobrze zapowiada się nawet tryb fabularny. Marzy mi się, abyśmy mogli w tej dżungli wariować i odchodzić od zmysłów. W końcu bycie jedynym normalnym pośród całej tej dziczy nie może się dobrze skończyć dla naszego zdrowia psychicznego. Wątek miłosny nieco banalny, ale przynajmniej będzie do kogo wrócić. Zawsze to jakaś motywacja, nie? Chociaż wracać do kobity… chyba wolę pozostać w dżungli.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

#nikogo

Popularne wpisy

Popularne Gry