Konsole Xbox Series X|S zaktualizowane. Lista zmian imponuje

Konsole Xbox Series X|S zaktualizowane. Lista zmian imponuje

Xbox Series X
Xbox Series X
Źródło zdjęć: © Getty Images
11.03.2021 11:19

Możliwość podglądu wersji językowej gier, wsparcie dla oficjalnych słuchawek i zmiany w aplikacji mobilnej do obsługi konsoli to tylko niektóre z nich.

Zacznijmy od etykiety "języki" w xboksowym sklepie. Od marca pojawi się w nim etykieta oraz możliwość podglądu wersji językowych gier. Dzięki temu sprawdzimy czy dana produkcja posiada spolszczony interfejs, dźwięk lub czy posiada napisy. Aktualizacja dotyczy 27 języków. Na liście nie zabrakło języka polskiego.

Microsoft zapewnia także, że to nie koniec usprawniania wyszukiwania gier, ale na kolejne zmiany musimy poczekać.

Od ręki dostaniemy natomiast wsparcie dla Xbox Wireless Headset. Słuchawki bezprzewodowe Microsoftu trafią do sprzedaży 16 marca, ale już teraz na konsoli pojawi się zakładka do ich obsługi i konfiguracji. Ustawimy w niej parametry odtwarzanego dźwięku oraz podświetlenia mikrofonu w słuchawkach.

Wsparcia doczekają się również starsze gry. Wszystko za sprawą funkcji FPS Boost, która pozwoli uruchomić gry z poprzedniej generacji z podwójną płynnością - nawet do 120 FPS.

W menu konsoli pojawi się również sekcja do zarządzania subskrypcjami i płatnościami, gdzie sprawdzimy m.in. termin najbliższych płatności lub zmienimy sposób rozliczenia.

Drobnych usprawnień doczeka się również aplikacja mobilna. A konkretniej: wrócą do niej osiągnięcia.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)