Kolejni duzi wydawcy rezygnują ze wspierania GeForce Now

Kolejni duzi wydawcy rezygnują ze wspierania GeForce Now

Kolejni duzi wydawcy rezygnują ze wspierania GeForce Now
Bartosz Witoszka
21.04.2020 16:30

Jedni odchodzą, inni przychodzą.

Po bardzo udanym wyjściu z fazy testów, GeForce Now natrafiło na kolejny problem i nie okazał się nim brak zainteresowania graczy czy narzekania użytkowników na przydługi czas oczekiwania lub działanie samej usługi. Wydawcy postanowili wycofać swoje gry ze względu na brak nowych umów czy propozycji współpracy od Nvidii.

325317858232119922

Mimo upływu ponad dwóch miesięcy od premiery usługi Nvidia nie była w stanie się dogadać z kolejnymi gigantami branży elektronicznej rozrywki i z wczorajszego oświadczenia dowiedzieliśmy się, że za pośrednictwem GeForce Now nie zagramy w gry Warner Bros (seria Batman Arkham), Codemasters (seria DIRT, Grid czy F1) i Klei Entertainment (Don’t Starve, Mark of the Ninja). Do tego dużą stratą jest również brak biblioteki Microsoftu, ale odejście Giganta z Redmond chyba nie powinno nikogo dziwić. W końcu sam ma własną usługę streamingową, którą stara się sukcesywnie rozwijać.

Mimo problemów Nvidia ciągle współpracuje z Ubisoftem i Epickiem, a także dodaje do GeForce Now gry mniejszych twórców w ramach czwartkowych aktualizacji – ostatnio było to polskie MMO Last Oasis, Construction Simulator 2015, Earth Defense Force 4.1 Wingdiver The Shooter, Mordheim: City of the Damned, Natural Selection 2 i Tyranny.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)