Zmien skórke
Logo Polygamii

Kolejna wskazówka, że The Last of Us 2 może się ukazać jeszcze w tym roku

Naughty Dog poszukuje pracowników do „zamknięcia prac nad grą”. Chyba pora się zacząć ekscytować.

No dobra, we wstępie od razu powiedzmy sobie, że słowo „może” nie znalazło się w tytule bez powodu. Tak, istnieje szansa, że wypowiedź developera powinniśmy traktować dosłownie, a prace nad The Last of Us 2 są już na ukończeniu. To mogłoby oznaczać, że będziemy mogli sobie zagrać w drugą część jednej z najlepszych gier jakie powstały jeszcze w 2019 roku.

Nie wiadomo jednak, jaki konkretnie termin miał na myśli Anthony Newman, współreżyser The Last of Us 2, publikując swojego Tweeta:

Mamy teraz sporo świetnych ofert pracy – szukamy pomocy przy zamknięciu prac nad grą… Chciałbym zwłaszcza podkreślić stanowisko animatora walki wręcz; gwarantuję, że będziesz pracować nad *kapitalnymi* animacjami z moim dobrym przyjacielem @Leethul.

Udostępnił też listę otwartych stanowisk. Naughty Dog szuka pracowników w działach administracji, animacji, oświetlenia i efektów wizualnych, grafiki, projektowania, programowania oraz UI.

Na tegoroczną premierę wskazywałaby też wypowiedź, którą opublikowała Alanah Pearce na swoim Twitterze kilka miesięcy temu. Jej Tweety zostały potem usunięte, ale zrzuty ekranu pozostały. Wynikało z nich, że była redaktorka IGN została zapewniona o wydaniu The Last of Us 2 w 2019. Choć, jak sama potem przyznała, wszystko może się zmienić, skoro ta informacja nie została upubliczniona przez developera.

Tak czy inaczej trzymam kciuki, żeby zamknięcie prac nastąpiło jeszcze w tym roku. Nie zdziwię się, jeśli tak się stanie.

Tatiana Kowalczyk

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
C.C. Stellar
Użytkownik

Dobrze by było. Chyba od czasu Detroit nie kupiłem żadnej gry na PS4.

Bartosz Witoszka
Redaktor

Czemu? Aż tak Cię zirytowało Detroit czy po prost nie znalazłeś nic dla siebie?

Popularne wpisy

Popularne Gry