Jest już demo oczekiwanego Resident Evil Village. Dla wszystkich

Strona głównaJest już demo oczekiwanego Resident Evil Village. Dla wszystkich
30.04.2021 10:48
Jest już demo oczekiwanego Resident Evil Village. Dla wszystkich
Źródło zdjęć: © Capcom

Dla tych, co nie mogą się doczekać premiery nowego horroru Resident Evil Village, twórcy gry przygotowali niespodziankę. Od dzisiaj możliwe jest pobranie dema, zarówno na pecetach, jak i Xboksach.

bEKtXwid

W "Resident Evil Village" mogli już zagrać "wybrańcy", czyli posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5. Teraz przyszedł czas na "resztę". W dodatku pograć będzie można bez dziwnych limitów, jakie narzucił Capcom dla posiadaczy konsoli Sony.

Rozgrywka w "Resident Evil Village" skupi się na tytułowej wiosce, w której gracz zmuszony zostanie do odnalezienia porwanej córki Ethana, głównego bohatera. Jak można się spodziewać, po trafieniu do nowego miejsca szybko okaże się, że nic nie jest takie, jakie być powinno, a samą wioskę zamieszkują istoty niebędące nastawione przyjaźnie do naszego Ethana.

bEKtXwif

Jak to wypada w praktyce? O tym pisał już Paweł Hekman w swoich wrażeniach z ogrywania dema:

Nowy trailer Resident Evil Village zwala z nóg. I nie tylko przez wampirzą panią
Nowy trailer Resident Evil Village zwala z nóg. I nie tylko przez wampirzą panią

Demo "Resident Evil Village" można już teraz pobrać ze Steama lub sklepu Microsoftu w przypadku konsoli Xbox One i Xbox Series X|S. Wersja demonstracyjna pozwoli nam na godzinę zabawy bez ograniczenia ilości przejść. Będzie istniała również możliwość zapisu gry w dowolnym momencie.

Demo będzie działało od 2 do 10 maja. Pełna wersja gry ma zaplanowaną premierę na 7 maja bieżącego roku.

Udostępnij:
bEKtXwjb