Jeden Kelvin to za mało. Gracze Sons of The Forest klonują "pomocnika"

Jeden Kelvin to za mało. Gracze Sons of The Forest klonują "pomocnika"

Kelvin z Sons of The Forest, albo raczej Kelvini
Kelvin z Sons of The Forest, albo raczej Kelvini
Źródło zdjęć: © YouTube
Arkadiusz Stando
03.03.2023 10:50, aktualizacja: 23.01.2024 16:11

Kiedy potrzebne są kłody drewna, patyki albo ryby, to wzywamy właśnie jego. Kelvin potrafi narobić wiele szkód, ale w finalnym rozrachunku, jest on naszym małym bohaterem w Sons of The Forest.

Kelvin, czyli barwna postać wśród mrocznego świata Sons of The Forest. Bohater memów i pogromca domków na drzewie. Jest pomocny, jak mało kto, a gracze za to go kochają. Czasami za bardzo bierze do siebie zlecane mu zadania i może zabrać nam kłody, z których planowaliśmy coś skonstruować, niemniej świetnie radzi sobie jako drwal.

Gdybyśmy kazali mu wyciąć cały las, to zrobiłby to. Ale o ile szybciej byłoby, gdyby go sklonować? Jest to możliwe, chociaż teoretycznie gra na to nie zezwala. Potrzebujemy moda, który odblokuje nam konsolę debugującą. Jak pewnie domyślacie się, pozwala ona na użycie przeróżnych komend, ale po co psuć sobie zabawę?

Zabawę można sobie natomiast pomnożyć, tworząc armię Kelvinów. Chociaż to może nienajlepsze określenie, biorąc pod uwagę niezbyt wybitne umiejętności waleczne naszego towarzysza. Brygada drwali to już coś innego. I jak widzimy po wpisach na reddicie, wielu graczy postanowiło wykorzystać mod do masowej wycinki lasu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jeśli będziecie mieli chęć skorzystania z tego modu do Sons of The Forest, pamiętajcie aby nie przesadzić ze skalą Kelvina. Każda dodatkowa postać, to kolejne obciążenie dla procesora, więc przy zbyt wielu jednostkach, FPS-y mogą znacznie spaść, co utrudni rozgrywkę. A do tego jeszcze dochodzą zwalające się drzewa. Z resztą zobaczcie na nagranie poniżej.

Unleashing a Kelvin Army on Sons of the Forest (with guide)

Arkadiusz Stando, redaktor prowadzący Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)