Sons of The Forest otrzymuje pożądaną funkcję. Każdy na to czekał

Sons of the Forest
Sons of the Forest
Źródło zdjęć: © Steam

01.03.2023 10:05, aktual.: 15.03.2023 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sons of the Forest otrzymuje kolejny hotfix, który wprowadza bardzo przydatną opcję. Ta funkcja wpłynie na naszą rozgrywkę, więc warto o niej wiedzieć i czym prędzej się z nią oswoić.

Za nami debiut Sons of the Forest. 23 lutego 2023 r. na platformie Steam pojawiło się nowe dzieło Endnight Games, które nawiązuje do survivalowych tradycji znany z poprzedniej części – The Forest z 2018 r.

Warto zauważyć, że mówimy o grze we wczesnym dostępie. To oznacza, że gracze są skazani na mniejsze lub większe bugi, a na twórcach spoczywa obowiązek ulepszania tytułu. I tak właśnie się dzieje. Właśnie wylądował drugi hotfix, która wprowadza znakomitą funcję.

Sons of the Forest ze zmianą w rozgrywce

Spójrzcie tylko na fotografię otwierającą artykuł. Widzimy całkiem pokaźny ekwipunek, a to bywa problematyczne, bo zanim znajdziemy coś przydatnego, to mijają cenne sekundy. Potrzebny rzeczy możemy zawsze wrzucić do plecaka, ale teraz będzie jeszcze lepiej.

Sons of the Forest otrzymuje system skrótów klawiszowych. To jest znakomite rozwiązanie; otwieramy ekwipunek, najeżdżamy kursorem na dany przedmiot i jeśli posiada on checkbox, to przypisujemy mu jakąś liczbę od 0 do 9. Żmudne przesiadywanie w ekwipunku zostaje od teraz nieco zniwelowane.

Sons of the Forest i skróty klawiszowe
Sons of the Forest i skróty klawiszowe© Polygamia

Aktualizacja Sons of the Forest

To kolejny mały hotfix. Oczywiście to cieszy, ale na większą aktualizację musimy jeszcze trochę zaczekać. Studio Endnight Games ma najwidoczniej pełne ręce roboty i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w ciągu pierwszych 24 godzin sprzedano ponad 2 mln egzemplarzy Sons of the Forest. Powtórzę jeszcze raz – to dopiero early access.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)