wersja robocza

Bethesda potwierdziła to, na co fani czekali od dawna - powstaje nowa gra z Indianą Jonesem. Za tytuł odpowiadać będzie Machine Games, studio, spod którego skrzydeł wyszła seria "Wolfenstein" (2014).

bETiWZyZ

Chyba nie ma tu osoby, której trzeba przedstawiać najsłynniejszego archeologa, podróżnika i poszukiwacza przygód. Indiana Jones, kultowy bohater stworzony przez George’a Lucasa wreszcie może doczekać się gry, na którą fani czekają od lat. 

Na razie o nadchodzącym tytule nie wiemy nic poza tym, że gra opowie nową, nieznaną dotąd historię Jonesa, a tytuł powstanie we współpracy Machine Games oraz Lucasfilm Games. Na Twitterze pojawił się pierwszy teaser, ale na razie nie zdradza wiele:

Ostatnie duże gry, w których mieliśmy okazję wcielić się w słynnego archeologa, były adaptacjami w świecie LEGO. Później pojawiły się jeszcze drobne tytuły dostępne na urządzenia mobilne. 

bETiWZzb

Chociaż tytułów z udziałem Indiany Jonesa nie brakowało (i większość z nich była świetna), to kilka obiecujących zostało skasowanych na etapie produkcji. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej, skoro za "przywrócenie" marki wzięły się Bethesda oraz Machine Games.

Obawa jest jedna. "Producent wykonawczy: Todd Howard". Jak bardzo nie czekamy na pokaz rozgrywki, tak w tyle głowy czają się obrazki z falstartu "Fallouta 76". Mamy nadzieję, że tym razem premiera pójdzie znacznie lepiej. 

Starfield bez multi i z zespołem 5 razy większym od Fallouta 4. Todd Howard przerywa milczenie
Starfield bez multi i z zespołem 5 razy większym od Fallouta 4. Todd Howard przerywa milczenie
bETiWZzX