Star Wars: The Old Republic stracił 400 tys. Graczy
Mniej więcej w lutym Electronic Arts sugerowało, że baza grających w Star Wars: The Old Republic liczy przeszło 1,7 miliona graczy. Wszystko wskazuje na to, że jedynie przez kwartał liczba użytkowników zmalała o około 400 tysięcy. Obecnie, jak poinformował wydawca, MMO ma 1,3 miliona subskrybentów.