Horizon Forbidden West opóźniony. Premiera dopiero w przyszłym roku

Horizon Forbidden West opóźniony. Premiera dopiero w przyszłym roku

Horizon Forbidden West
Horizon Forbidden West
Źródło zdjęć: © YouTube
31.07.2021 13:01

Horizon Forbidden West będzie opóźniony i nie zadebiutuje w 2021 roku. Pesymiści przewidywali to od dawna, teraz jest to już niemal pewne. Donoszą o tym poważni branżowi insiderzy.

Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie, ale wiele wskazuje na to, że Horizon Forbidden West będzie opóźniony i premiera nie nastąpi w 2021 roku. Według Jasona Schreiera z Bloomberga druga część przygód Aloy nie trafi na PlayStation 4 i PlayStation 5 do końca roku.

Tym samym potwierdzają się wcześniejsze informacje, którymi podzielił się Jeff Grubb, redaktor serwisu GamesBeat, zgodnie z którymi gra ma zaliczyć poślizg. Schreier w swoim tweecie informuje, że premiera zostanie przesunięta na pierwszy kwartał 2022 roku.

Oczekiwania wobec Horizon Forbidden West są duże - pierwsza część przygód Aloy wyglądała dobrze i oferowała interesującą rozgrywkę w dobrze wykreowanym świecie. Choć historia rozkręcała się w nieco ślimaczym tempie, na pewnym z czasem było tylko lepiej. Biorąc pod uwagę, że w sequelu nie będzie potrzeby przedstawiania podstawowych założeń uniwersum i dość szybko będzie można przejść do akcji, oczekujemy, że gra będzie naprawdę dobra.

Na podstawie przedstawionych przez Sony materiałów możemy z pewnością powiedzieć jedno - nowy Horizon będzie grą świetnie wyglądającą. Szkoda tylko, że będziemy musieli poczekać na jej premierę.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)