God of War w 2022. A Horizon Forbidden West? Jest taka szansa

God of War
God of War
Źródło zdjęć: © Sony
Barnaba Siegel

03.06.2021 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kurczy się lista hitowych premier na ten rok. Studio Santa Monica potwierdziło, że God of War: Ragnarok nie ukaże się w najbliższym czasie. Gorzej, że nowego Horizona może czekać podobny los.

Wiadomość, której pewnie wszyscy się spodziewali, ale nikt nie wiedział, kiedy usłyszymy to oficjalnie. "God of War: Ragnarok" nie ukaże się w 2021 roku. Ale, co istotne, Santa Monica Studio jasno wskazuje, że premiera odbędzie się już za rok, a nie w bliżej nieokreślonym czasie.

"Gdy pokazaliśmy teaser nowego 'God of Wara' w zeszłym roku, byliśmy poruszeni ilością miłości, którą nasza społeczność nam okazała. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, widząc, że tak wiele osób z ekscytacją czeka na to, aby doświadczyć kolejnego rozdziału podróży Kratosa i Atreusa" - pisze studio na Twitterze.

Powodem przesunięcia jest chęć "dostarczenia najwyższej jakości gry" przy jednoczesnym "zapewnieniu bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia naszemu zespołowi, współpracownikom i ich rodzinom". I to się chwali.

Horizon Forbidden West również w 2022?

To także prawdopodobne. Najgorzej, że nie jest to plotka z czeluści 4chana czy od twitterowych "leakerów", a prosto z bloga PlayStation. W zamieszczonym tam wywiadzie z Hermenem Hulstem, szefem PlayStation, ten wyraźnie się wypowiada w temacie premiery "Horizon Forbidden West":


Jeśli chodzi o 'Horizon', wydaje nam się, że jesteśmy na dobrej drodze do wydania gry w tym sezonie świątecznym. Nie jest to jednak pewne, ale pracujemy tak ciężko, jak się da, by jak najszybciej wam to potwierdzić

Hermen Hulst

Przy czym "sezon świąteczny" to w USA okres mniej więcej od Dnia Dziękczynienia (25 listopada) aż do Nowego Roku.

Cóż, skoro sam szef PlayStation wypowiada się w ten sposób, to przy trwającej od miesięcy kaskadzie przesuwanych premier chyba dobrze się uzbroić w cierpliwość. Może te dodatkowe miesiące pomogą też niektórym oswoić się z faktem, że Aloy po długiej walce z Hadesem nie wygląda jak supermodelka.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)