Hogwart's Legacy z kolejnymi problemami. Premiera się oddala

Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

18.01.2022 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele osób ma nadzieję, że nowa gra w świecie Harry'ego Pottera ukaże się jeszcze w tym roku. Jeśli wierzyć przeciekom, tytuł trafił na "pewne problemy" i jego premiera może się przesunąć nawet na 2023 r.

Hogwarts Legacy miało być jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2021 r. Teraz jest jedną z najbardziej wyczekiwanych w 2022 r. Wiele wskazuje jednak na to, że premiera gry osadzonej w świecie Harry'ego Pottera się oddala.

Tym jednak razem informacja nie jest oficjalna i nie pochodzi od Warner Bros. Interactive, które nad tytułem pracuje, a od Colina Moriarty'ego, znanego podcastera. "Z moich źródeł wynika, że gra nie ukaże się w tym roku i trapią ją jakieś problemy" – cytuje jego wypowiedź serwis VGC.

Warner tych doniesień nie komentuje. Warto jednak pamiętać, że jak dotąd widzieliśmy jeden zwiastun gry, w dodatku bez jakiegokolwiek fragmentu samej rozgrywki. Nie byłoby zatem wielkim szokiem, gdyby premiera faktycznie została przesunięta.

To, czego jesteśmy pewni, to platform, na które Hogwarts Legacy ma się ukazać. Tytuł uruchomimy na pecetach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)